Τα δρομολόγια των λεωφορειακών γραμμών Β1 και Β2 της Δημοτικής Συγκοινωνίας Χαλανδρίου δημοσιοποίησε η διοίκηση του Δήμου.
Συγκεκριμένα:
-Γραμμή Β1 – Πολύδροσο → Κοιμητήριο
07:50, 08:50, 09:50, 10:50, 11:50, 14:00, 16:00.
-Γραμμή Β2 – Κοιμητήριο → Πολύδροσο
07:50, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 15:00, 17:00.